Menu

Sallatë me tunë

 • Detaje
 • Komento

Përbëresit

 • 2 konserva tunë,
 • 200 gr majonezë,
 • 2-3 lugë mustardë,
 • 5 lugë hajvar,
 • 1 limon,
 • majdanoz,
 • 3 vezë të ziera.

Udhëzime

 1. Tuna kullohet nga vaji, i shtohen majonezë,mustardë,hajvar,lëngu i limonit dhe majdanoz i grirë hollë.
 2. Të gjitha përzihen mirë,u jepet forma dhe zbukurohen me vezë të ziera e të spërkatura me majdanoz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *