Menu

Peshqit Archives - Recetat e Cekës

Oktapod i skuqur

Përbëresit Udhëzime

View Full  

Troftë e pjekur në furrë

Përbëresit Udhëzime

View Full  

Kapama peshku

Përbëresit Udhëzime

View Full  

Troftë e fërguar

Përbëresit Udhëzime

View Full  

Salmon me salcë domatesh

Përbëresit Udhëzime

View Full  

Trofta të Marinuara

Përbërësit: 6 trofta nga 300-400 gr. Piper Specall Vaj Verë e zezë Hudhër Majdanoz Limon Check All / Uncheck All Udhëzimi: Troftat pastrohen, lahen dhe teren me letër kuzhine. Kriposen nga të gjitha anët. Në …

View Full